Ladowanie zdjec

Zasady korzystania z serwisu

1970-01-01 01:00

Ten dokument ma formę porozumienia pomiędzy Użytkownikiem, a Serwisem, w celu jasnego określanie Zasad Korzystania z Serwisu.

§1 – Definicje

Serwis – Serwis Internetowy znajdujący się w obrębie domeny zeromski-szpital.pl.com (również subdomen), w którego w skład wchodzi domena, system CMS, treść.

Użytkownik – osoba, która korzysta z Serwisu.

Administrator – osoba, lub zespół osób, odpowiedzialna za utrzymanie porządku w ramach Serwisu, specjalnie do tego celu wyznaczona.


§2 – Wstęp

Użytkownikiem Serwisu staje się osoba, która dobrowolnie korzysta z Serwisu.
Korzystanie z Serwisu oznacza akceptacje Zasad Korzystania z Serwisu.
Korzystanie z Serwisu jest darmowe, jeśli nie zaznaczono inaczej.

§3 – Polityka Prywatności

Serwiswykorzystuje technologię Cookies w celu dostosowania serwisu do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz zgodzić się na to, aby wpisane przez Ciebie dane zostały zapamiętane i byś mógł bez powtórnego wpisywania korzystać z nich przy następnych odwiedzinach na stronach serwisu internetowego. Właściciele
innych witryn nie będą mieli dostępu do tych danych. Jeżeli nie zgadzasz się na personalizowanie serwisu, proponujemy wyłączenie obsługi cookies w opcjach
przeglądarki internetowej.

Serwis zbiera informacje takie jak: adres IP, rodzaj przeglądarki internetowej, system operacyjny, datę i godzine odwiedzin. Dane te nie są publiczne dostępne i służą w celach statystycznych i reklamowych, w formie, w której nie da się zidentyf.ikować Użytkownika.

§4 – Odpowiedzialność

    Administrator dokłada wszelkich starań aby treści w Serwisie były zgodne z prawami autorskimi osób trzecich oraz z normami moralnymi.
   

§5 – Zakończenie

Powyższe Zasady Korzystania z Serwisu wchodzą w życie z dniem 09.09.2012 r. i obowiązują do odwołania.
Zasady Korzystania z Serwisu mogą ulec zmianie w dowolnym momencie. Korzystanie z Serwisu oznacza akceptacje nowych Zasad Korzystania z Serwisu.
 

 

 


 

CMS by Quick.Cms