Ladowanie zdjec

Uhonorowani lekarze

2017-06-08 09:43

Lekarze: dr Andrzej Kumela i dr Barbara Micek - Gajewska zostali uhonorowani odznaczeniem Honoris Gratia. Przepracowali w szpitalu kilkadziesiąt lat, tworzyli strukturę i załogę "Żeromskiego", integrowali środowisko lekarskie,a przede wszystkim byli niezwykle oddani pacjentom.

Andrzej Kumela – zastępca ordynatora Oddziału Chorób Wewnętrznych I w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego – Kraków. Pracuje w Szpitalu nieprzerwanie od 1974 roku! Postawił na nogi tysiące osób, w tym momencie trafiają do niego wnuki jego pierwszych pacjentów. Niezwykle oddany swojej pracy, lekarz o wysokiej kulturze, który z szacunkiem odnosi się do każdego pacjenta. To lekarz, który integrował środowisko lekarskie w Szpitalu, utożsamiał się ze swoim miejscem pracy. Współtworzył strukturę i załogę Szpitala im. Żeromskiego.

Nauczyciel i autorytet wielu pokoleń lekarzy z Krakowa, pokazujący jak z godnością i szacunkiem dla pacjenta należy leczyć chorych i jak zaangażowanie osobiste oraz własne serce należy w to wkładać.

Zaangażowana, oddana pracy i pacjentom, sumienna. Profesjonalizm i wiedzę wykazywała od samego początku kariery.

Z empatią, sercem i wyrozumiałością odnosi się do chorych, zawsze dostępna dla pacjentów i ich rodzin. Prze wiele lat pracy w  jednym miejscu nie zgłoszono ani jednej skargi czy nawet krytycznej uwagi pod adresem Pani Doktor.

Cały czas solidaryzowała się i utożsamiała się z „Żeromskim”, robiła wszystko, by Szpital był kojarzony u pacjentów jako jeden z najlepszych. Zawsze chętna do tworzenia nowych wewnętrznych programów i procedur, które poprawiają jakość leczenia i komfort pobytu pacjentów.  Wielkie uznanie należy się Pani Doktor za jej rzetelność, dokładność, poświęcenie i pomoc merytoryczną w realizacji projektów m.in. : „Receptariusz”, „Standardy antybiotykoterapii”, „Programy konsyliacji lekowej”. 

CMS by Quick.Cms