Ladowanie zdjec

Oddaj głos na windę

2017-06-16 11:45

Zwracamy się z gorącą prośbą o oddanie głosu na projekt ogólnomiejski z Budżetu Obywatelskiego Miasta Krakowa pod tytułem "Winda dla chorych"- nr 85.

 

Szpital im. Żeromskiego jest jedynym szpitalem w Krakowie, który nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, starszych i pacjentów z urazami nóg. Muszą oni pokonywać schody, żeby trafić na pierwsze piętro, gdzie mieszczą się oddziały i pracownie diagnostyczne.
Widok skaczących po schodach ludzi na jednej nodze jest absurdalny i smutny. Pacjenci zasługują na godne warunki, zwłaszcza w momencie bólu i cierpienia, z którym trafiają do szpitala. Winda pozwoli na bezproblemowe poruszanie się po szpitalu, zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu chorych podczas pobytu w szpitalu.

Głosowanie odbędzie się od 17 do 30 czerwca. Głosować  można w zaciszu domowym za pośrednictwem platformy głosowania, dostępnej w okresie głosowania pod adresem internetowym budzet.krakow.pl.

W tym roku powracają papierowe karty głosowania. Będzie je można wydrukować samodzielnie lub pobrać w punktach głosowania, a następnie wrzucić do przygotowanych urn. W niektórych punktach będzie również możliwość oddania głosu on-line.

Należy pamiętać, że aby oddać głos na papierze, trzeba okazać osobie obsługującej punkt głosowania jakikolwiek dokument potwierdzający tożsamość. Nie ma możliwości, aby jedna osoba wrzuciła do urny cały plik kart do głosowania – należy to zrobić osobiście. Najbliższy Szpitala punkt znajduje się m.in. os. Na Skarpie 35, os.Centrum A, kl.6a, os.Centrum B, kl.6, os.Szkolne 28, os.Szkolne 20

Pełna lista punktów głosowania dostępna na:

http://krakow.pl/aktualnosci/210883,29,komunikat,budzet_obywatelski__odliczamy_godziny_do_poczatku_glosowania_.html

 

 


  

CMS by Quick.Cms