Ladowanie zdjec

O nas

2017-01-17 14:55

Pracownia Endoskopii to miejsce nowoczesnej diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego. Innowacyjna, dostosowana do europejskich standardów przestrzeń, wyposażona została w najnowszy sprzęt medyczny, umożliwiający nie tylko wczesną diagnostykę chorób przewodu pokarmowego, ale również skuteczne leczenie wielu schorzeń, bez konieczności leczenia chirurgicznego. Jakość obrazowania, sposób archiwizacji danych, możliwość udostępnienia ich w formie cyfrowej pacjentom lub innym lekarzom jest nieocenionym narzędziem diagnostycznym.

Dzięki nowym pomieszczeniom, lekarze mogą wykonywać kilka tysięcy badań rocznie, w komfortowych warunkach, w tym badania przesiewowe raka jelita grubego, jak również całodobowe badania endoskopowe w przypadku schorzeń ostrych, wymagających natychmiastowej interwencji.

Wyposażenie pracowni w endoskopy najnowszej generacji, dysponujące możliwością obrazowania w najwyższej, cyfrowej jakości i rozdzielczości,  w kilku pasmach różnokolorowego światła, pozwala na zobaczenie patologii dotąd niewidocznychi.  

Pracownia w Szpitalu dysponuje możliwościami leczniczymi na najwyższym, aktualnie dostępnym na świecie poziomie, pozwala na wykonywanie wszystkich procedur endoskopowych w zakresie diagnostyki i leczenia chorób przewodu pokarmowego, w przyjaznej, komfortowej atmosferze.

 

 


 

CMS by Quick.Cms