Ladowanie zdjec

Mamy bajkowóz!

2016-10-27 15:04

Mamy bajkowóz!

Mali pacjenci naszego Szpitala moga przenosić w zupełnie inny świat,w którym będą przeżywać niezwykłe przygody, szukać odpowiedzi na najważniejsze pytania, pokonywac słabości Bajkowóz to biblioteka w kształcie domków na kółeczkach. Może dotrzeć do każdego łóżeczka chorego dziecka. Wędrująca biblioteka została wyposażona w starannie dobrane tytuły książek: mają charakter edukacyjny, relaksacyjny, terapeutyczny, wspierający. Każda książka ma list zaadresowany do czytelnicka, aby po przeczytaniu zwrócił książkę do specjalnej skrzynki.

To nie wszystko, bo poza tym w Bajkowozie jest pełno skarbów, które zaprowadzą dzieci w świat magii książki. To są magiczne pierścienie, mapy,złoty pył, generator tęczy, wachlarz damy itd.

Bajkowóz i razem znim świetną zabawę mamy dzięki fundacji "Serdecznik" z Poznania i fundacji Piotr i Paweł "Radość dzieciom".

Marta Czubaj-Kowal, lekarz kierujący Oddziałem Pediatrycznym:

- Cieszymy się, że dołączymy się do działań mających na celu oderwanie najmłodszych pacjentów od szpitalnej codzienności. Dziękujemy ofiarodawcom z fundacji Piotr i Paweł „Radość dzieciom” za spełnienie naszych marzeń. 

CMS by Quick.Cms