Ladowanie zdjec

Konkurs plastyczny "Mój najpiękniejszy sen"

2016-05-09 14:17

Organizujemy konkurs plastyczny "Mój najpiękniejszy sen". Skierowany jest do naszych małych Pacjentów w wieku od 3 do 14 lat. Prace mogą byc wykonane w dowolnej technice. Czekamy na nie do 30 maja br; 31 maja jury oceni prace, a 1 czerwca  - w Dniu Dziecka planujemy uroczyście wręczyć zwycięzcom nagrody.

Prace wykonane podczas pobytu w Szpitalu można zostawiać w dyzurkach pielęgniarskich i p. 9 w holu głównym Szpitala. Można także je wysłać pocztą na adres: os. Na Skarpie 66, 31-913 Kraków, z dopiskiem "konkurs plastyczny".

Ważne! Każda praca musi być zaopatrzona tytułem oraz danymi Uczestnika ( imię, nazwisko Uczestnika, imię i nazwisko rodzica/opiekuna,  adres, nr telefonu).

Prace anonimowe nie będą zakwalifikowane do konkursu. Kryteria oceny to: pomysłowość, estetyka, oryginalność.

Do wypełnienia (załącznik) jest także zgoda rodzica na udział dziecka w konkursie. Prosimy o jej wypełnienie i wysłanie wraz z pracą.

Jury ostatecznie wyłoni laureatów, liste zwycięzców zamieścimy na stronie internetowej. Autorom najlepszych prac wręczymy uroczyście nagrody podczas obchodów Dnia Dziecka. O ustalonym terminie poinformujemy zwycięzców konkursu.

  

CMS by Quick.Cms