Ladowanie zdjec

Filipek Czarnik - 2016.noworodkiem w 2016 roku

2016-10-03 15:58

Filip Czarnik jest 2016. noworodkiem urodzonym w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie w 2016 roku. Waga: 3040 kg, wzrost: 53 cm. Urodził się i od razu został sławnym 2016. krakowianinem w 2016 roku.

Filipek jest drugim chłopczykiem w rodzinie Czarników. W domu czeka na niego starszy o niecałe dwa lata brat Michał. Filipek podczas całego pobytu w szpitalu spał. I jadł oczywiście. - Spokojny chłopak, nie płacze, pozwala mamie odpocząć – śmieje się Józefa Jasek, pielęgniarka oddziałowa Oddziału Noworodków. Monika Czarnik, mama Filipa, nie może się doczekać, gdy wróci z maleństwem do domu. - Opieka na najwyższym poziomie, nie spodziewałam się, że cały personel będzie tak mądrze, ciepło iz sercem opiekować się nami  podkreśla mama 2016-tego niemowlaka.

Rekordzista otrzymał specjalną wyprawkę przygotowaną przez Szpital przy wsparciu sponsorów: sklepu Świat Dziecka i firmy Mustela.

Kino Pod Baranami dla mamy przekazało wejściówki na seanse dla świeżoupieczonych rodziców "Baranki w pieluchach". Filipek już niedługo rozpocznie kurs pływania i oswajania z wodą – szkoła pływania dzieci i niemowląt "Flow" sprezentowała dla 2016. noworodka w Krakowie bon na bezpłatne zajęcia. I oczywiście nie może zabraknąć pamiątki z tak ważnego wydarzenia.: rekordzista jak prawdziwa gwiazda będzie miał indywidualną sesję zdjęciową autorstwa Magdaleny Głodek


Oddział ginekologiczno-położniczy w szpitalu im. Stefana Żeromskiego już od wielu lat jest liderem wśród małopolskich porodówek, jednym z najlepszych i najbardziej obleganych w regionie. Liczba porodów w naszym Szpitalu jest jedną z największych w województwie.

Bocianówka” jest zwycięzcą w plebiscycie „Rodzić po ludzku”, a także według opinii mam jest najlepszą porodówką w Małopolsce. Zajęła pierwsze miejsce w rankingu lecznic w zakresie opieki okołoporodowej zorganizowanego przez stowarzyszenie „Obywatel Mama”.

W ramach projektu stowarzyszenie zrealizowało audyt społeczny wszystkich 28 szpitali i oddziałów położniczych w Małopolsce.

- Mimo wielu problemów, z którymi borykamy się na co dzień, zależy nam na zwykłych ludzkich gestach i miłych wspomnieniach z pobytu w Szpitalu. Takim wspomnieniem może być akcja „2016.noworodek w 2016 roku”. - podkreśla Zbigniew J. Król, dyrektor "Żeromskiego:.

  

CMS by Quick.Cms