Ladowanie zdjec

"Piękne Anioły" wyremontowały świetlicę

2017-09-12 13:22

Jest szansa zobaczyć to „cudo” na własne oczy. Zapraszamy serdecznie na otwarcie (brzmi zbyt pretensjonalnie, jest to kameralne otwarcie) wyremontowanej świetlicy we wtorek – 12 września o godz.11.30, będzie na miejscu Katarzyna Konewecka-  Hołuj, szefowa Fundacji, przedstawicielami firmy „Muniak”, która wykonywała prace remontowe.

 

To tylko i aż świetlica dla małych pacjentów. Ale jest to jedyne miejsce na oddziale, gdzie dzieci mogą  pobawić się, uczyć, spędzić wolny czas i zapomnieć o chorobie, że do domu się chce. Miło im będzie, jeśli poza salą szpitalną, będą mogli przyjść do ciekawej, ładnej, komfortowej świetlicy.

Stowarzyszenie Piękne Anioły  pomaga od wielu lat potrzebującym rodzinom, wychowankom domu dziecka, placówek opiekuńczych itd. Tym razem stowarzyszenie postanowiło wesprzeć nasz Szpital.

To tylko i aż świetlica na Oddziale Dermatologicznym. Owszem, nie jest to wyjątkowy specjalistyczny sprzęt ratujący życie, ale w świetlicy dzieci bawią się, uczą, spędzają wolny czas. Nasi mali dermatologiczni pacjenci leczą się kilka tygodni, a nawet i miesięcy.

  

CMS by Quick.Cms