Ladowanie zdjec

"2015-ty w 2015"

2015-10-11 20:27

Imię - Alicja; waga – 3, 450 kg; długość – 55 cm; miejsce zamieszkania-Kraków. Dziewczynka urodziła się 17 października o godz. 21 w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie i jest 2015. maluszkiem w tym roku, który przyszedł na świat w nowohuckiej lecznicy. Dla rekordzistki w ramach akcji „2015-ty w 2015” przygotowaliśmy specjalną wyprawkę i profesjonalną sesję zdjęciową.

-Cieszę się, że rodziłam w "Żeromskim" - mówi Sara Partyka. - Słyszałam, ale teraz i sama się przekonałam, że opieka tutaj jest na najwyższym poziomie. W każdej minucie porodu - a trwał prawie dziesięć godzin- czułam się bezpiecznie i bezstresowo. Położne są serdeczne, oddane, lekarze profesonalni i życzliwi. Za trzy lata planuje kolejny poród i nie wyobrażam sobie, bym wybrała inny szpital.  - dodaje mama Alicji.

Oddział ginekologiczno-położniczy w szpitalu im. Stefana Żeromskiego już od wielu lat jest liderem wśród małopolskich porodówek, jednym z najlepszych i najbardziej obleganych w regionie. Liczba porodów w „Żeromskim” jest jedną z największych w województwie. Mimo wielu problemów, z którymi boryka się Szpital na co dzień, zależy nam na zwykłych ludzkich gestach i miłych wspomnieniach pacjentów z pobytu w Szpitalu. Takim wspomnieniem może być akcja „2015-ty w 2015”.

 

Oddział ginekologiczno-położniczy ( „Bocianówka) funkcjonuje ponad 50 lat ( w l.70-80 rodziło się tu sto maluszków dziennie), od początku jego istnienia przyszło na świat ponad 168 tys. dzieci; w 2014 roku -  2 tys. 452 maluszków.

 „Bocianówka” jest zwycięzcą w ogólnopolskim plebiscycie „Rodzić po ludzku”- tu pracują profesjonalne, ciepłe i opiekuńcze położne, pacjentki zaś mogą się czuć bezpieczne, bo mają zapewnioną wykwalifikowaną opiekę lekarską.

 

Partnerzy akcji „2015-ty w 2015” :

Świat Dziecka, Magdalena Głodek fotografia, Bozzolo, Mustela, Nivea.

Strony:     

    CMS by Quick.Cms